KKTC Mersin Konsolosu'ndan Vali Büyük’e Ziyaret

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosu Ayşen Volkan İnanıroğlu, KKTC Adana Fahri Konsolosu Ali Şakir Tıltay ile birlikte, Vali Mustafa Büyük’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

KKTC Mersin Konsolosu'ndan Vali Büyük’e Ziyaret
banner686
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Büyük, konuklarıyla sohbetinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başta ekonomi olmak üzere her açıdan kalkınmasına büyük önem verdiklerini  söyledi.
banner625
Çukurova Kalkınma Ajansı’nca yürütülen, “Kısmi Hibe Destek Yardım Projeleri”nin desteklenmesine ilişkin İşbirliği protokolü kapsamında,  “2014 Yılı KKTC Kısmı Hibe Destek Programları”nın ilanı için, Haziran ayında KKTC’de bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Vali Mustafa Büyük, ilgili kişi, kurum ve kuruluşlar nezdinde her türlü diyalog ve işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Konsolosu Ayşen Volkan İnanıroğlu ile  KKTC Adana Fahri Konsolosu Ali Şakir Tıltay’ın, çeşitli konulardaki düşüncelerini dile getirdikleri ziyaret, Vali Büyük ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2015, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz