Ordu Caddesi asfaltlandı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Müdürlüğü ekipleri, Adana’nın en işlek 18 ana cadde ve bulvarının asfalt kaplama işlemlerini tamamladı, yol çizgilerini yeniledi.

Ordu Caddesi asfaltlandı
banner686
Gece-gündüz çalışan ekiplerin bugüne kadar Abidin Paşa Caddesi, Cemal Gürsel Caddesi, Karacaoğlan Caddesi, Saydam Caddesi, Altun Bulvar, İbo Osman Caddesi, Damar Arıkoğlu Bulvarı, Ziyapaşa Bulvarı, Zahit Akdağ Bulvarı, Ali Münif Yeğenağa Caddesi, Depboy Caddesi, Kızılay Caddesi, İnönü Caddesi, Özler Caddesi, Kurtuluş Caddesi ile Ulus Caddesi’nin altyapısını tamamlayarak söz konusu yerleri sıcak karışımı asfaltla kapladığını söyleyen Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Müdürü Hüseyin Dündar, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zihni Aldırmaz’ın talimatları gerçekleşen bu hizmetlerimiz, trafik yoğunluğu nedeniyle gece yarısından sonra veya pazar günleri yapılmaktadır” dedi.
   Ekiplerin D-400 karayolu ile Cevat Yurdakul Caddesi arasındaki Ordu Caddesi’nde çalışma yaptığını vurgulayan Hüseyin Dündar, “Bugüne kadar Güney Adana ağırlıklı olarak 16 ana cadde ve bulvarın asfalt kaplama işlemlerini tamamladık. Bu haftasonu ise Ordu Caddesi’nde çalışmaya başladık. Buradaki uygulamadan sonra Atatürk Caddesi, Mücahitler Caddesi, Gazipaşa Bulvarı ve Sular’a geçeceğiz. Ayrıca, yol çizgi makinası ile çizgileri de yeniliyoruz” şeklinde konuştu.
banner625

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2012, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz