Rektör Aydın'dan Sözlü'ye ziyaret

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Rektör Aydın'dan Sözlü'ye ziyaret
banner686

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün Erzurum Atatürk Üniversitesi’ndeki öğrencilik yıllarında okul arkadaşı olan Aydın, yıllar sonra Ceyhan’da Başkan Sözlü ile bir araya gelip sohbet etti.

banner625
Rektör Aydın, Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Bekir Çavuş'un cenazesi için bölgede bulunduğunu belirterek üç dönemdir belediye başkanlığı yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü de bu vesile ile ziyaret edip eski günleri andıklarını söyledi.

Başkan Sözlü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “bizden üst sınıflarda olduğu için bizlere ağabeylik yapan Sayın Rektörümüzün ziyareti memnuniyet verici. Kendisinin rektörlük görevinde başarılı çalışmalara imza attığını biliyorum. İnşallah en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacağım” şeklinde konuştu.

Başkan Sözlü’ye Kastamonu Üniversitesi resimli bir çini tabak hediye eden Rektör Aydın’a, Başkan Sözlü tarafından da Ceyhan Belediyesi çini tabağı armağan edildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2012, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz