banner735

Rotaryenler Kozan’a duyarsız kalmadı

Kozan’ın Kuyubeyi köyünde 23 Ağustos’ta 200 hektarın üzerinde ormanlık alan ve 8 köyün yanmasına neden olan orman yangını sonrası Güney Rotary ve Osmaniye rotary kulüpleri yangından zarar görenlere yardım eli uzattı

Rotaryenler Kozan’a duyarsız kalmadı
banner686

Güney rotary kulübünün organize ettiği, Adana, 5 Ocak, Seyhan, Tepebağ kulüplerinin yanı sıra Osmaniye rotary kulübünün de katkı verdiği yardım kampanyasında toplanan mutfak , ev eşyaları ile  boya malzemeleri  101 aileye dağıtıldı.

banner625
 Güney Rotary dönem başkanı Dr. Fatma Akdoğan yaptığı açıklamasında amaçlarının yaralara merhem olmak olduğunu belirterek “evi yanan ailelerin yüzlerinin gülmesi ve onları mutlu görmek bize yetti” dedi.

Toplanan yardım malzemelerini Kozan’da ihtiyaç sahiplerine teslim eden rotaryenler, yangın yerinde de incelemelerde bulundu. Rotaryenler,  evlerde yangından zarar gören bilgisayar, tekerlekli sandalye gibi eşyaların da yenilenmesi için katkı verecekleri sözünü verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 10:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Rotary klüpler mutfak , ev eşyaları ile boya malzemelerinin 101 aileye neyin karşılığında veriyor... Rotary klüpler kökü dışarıda Amerika'da olan klüplerdir. İçişleri Bakanlığı da Rotary klüplerin faaliyetlerini kamu yararına çok sıkı olarak takip etmelidir... Rotary klüpler kamu yararına olmayan klüplerdir... Kimse kimseye menfaati olmadan bir şey vermez... Ne yardımıymış...

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz