banner834

Ülkü Ocaklarında Cem Tutsoy dönemi

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı’na atanan Cem Tutsoy, yeni yönetimini belirledi.

Ülkü Ocaklarında Cem Tutsoy dönemi

"ÇUKUROVA HER ZAMAN BOZKURT YUVASI OLDU"

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli’nde yapılan ilk toplantıda bir konuşma yapan Cem Tutsoy; “Hak Teala çıktığımız yolda bizleri mahcup etmesin. Birliğimizi Dirliğimizi daim etsin” dedi. Adana ve Adanalı’nın Milliyetçi Harekata her zor anında davasına ve liderine sahip çıktığını dile getiren Tutsoy, “Çukurova her zaman BOZKURT Yuvası olmuştur” diye konuştu.

Cem Tutsoy konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

“Kıymetli dava ve yol arkadaşlarım. 22 Şubat 2022 tarihinde Genel Başkanımız, Ahmet Yiğit Yıldırım beyfendinin talimatları, sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin müsaadesi ile Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı görevine atandım.Bu kutlu Ocak Çatısı altında bir olacağız, diri olacağız, safları sıkı tutacağız.

Cennet mekan Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş’in, ‘Ben Kozan mebusuyum’ dediği vekil olarak seçildiği Adana’mızda Ülkü Ocakları İl Başkanı olmak, büyük bir gururdur. Adana ve Adanalı hareketimizin her zor anında davasına ve liderine sahip çıkmıştır. Çukurova her zaman Bozkurt yuvası olmuştur.

Cem Tutsoy olarak ben ortaokul çağlarından itibaren şehitlerimizin emanetin davamıza, TURAN ülkümüze, ülkemizin birlik ve beraberliğine, Liderimize sadakatimden şaşmadım. Cenab-ı Allah şaşıranlardan eylemeden hareketimize hizmet etmeyi cümlemize nasip etsin.

Sizlerle hem tanışmak hem de yönetimimizi açıklamak için toplandık. ‘Ülkücü; ülkücünün öz gardaşıdır’ sözünden hareketle, gece uyumadan gündüz yorulmadan Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli beyfendinin emrinde Yolbaşçımız Ahmet Yiğit Yıldırım beyfendinin emrinde Adana gençliğine hizmet edeceğiz. Her lisede Ülkü Ocaklılar olacak. Çukurova ve Alparslan Türkeş Üniversitesi’nin her fakültesinde Ülkü Ocaklılar olacak şekilde, teşkilatlanma çalışmalarına başlayacağız.Kırmızı çizgimiz lider teşkilat doktrinidir. Bu hususta hiçbir müsamaha gösterilmeyecektir.

Bizler Yolbaşcımız Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn.Ahmet Yiğit Yıldırımın emrinde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin İzinde evlatları olarak Adana'da eğitimden sosyal aktivitelere, bürokrasiye ve tüm birimlerimiz ile liderimizin işaret fişeği olacağız.

Gayret bizden takdir Yüce Allah’tan.

Hak Teala çıktığımız yolda bizleri mahcup etmesin. Birliğimizi Dirliğimizi daim etsin.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dağlıoğlu
Dağlıoğlu - 1 ay Önce

Bu Mhp'nin ve Ülkü ocaklarının kime ne faydası var bir türlü anlayamadım.
Şu ana dek devlet millet için ne çalışma yapmışlar söyleselerde bizde öğrensek.Yaptıkları tek şey yüzük ve orta parmaklarını başparmak ile birleştirip sallama hareketi yapmak.

Dağlıoğluna Cevap
Dağlıoğluna Cevap @Dağlıoğlu - 1 ay Önce

En azından senin gibi böyle gereksiz yorumlar yaparak milletin zamanını boşa harcamıyorlar. Gerekçesiz Mhp düşmanlığı yapmanla mhp'nin oyu da azalmıyor. Siyasi bir partinin gençlik kolu aslan gibi vatansever insanlar ...

SIRADAKİ HABER

banner841