banner834

Yemin ettiler hukuk camiasına katıldılar

Adana Barosunda staj dönemlerini başarıyla tamamlayan Mehtap Özdemir, Mehmet Berka Göğebakan, Zeynep Şimşek, İpeknur İnanç ve Sefer Sancar için, Başkanlık makamında yapılan törenle ruhsatnameleri takdim edildi.

Yemin ettiler hukuk camiasına katıldılar

ADANA BAROSUNDA TÖRENLE MESLEK YEMİNİ EDEREK AVUKATLIĞA ADIM ATTILAR

Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, törende yaptığı konuşmada mutlulukların paylaşıldığı bir günde bir arada olduklarını belirterek, meslektaşlarının bugünlere gelmesinde emeği olan ailelerine, bilgi ve deneyimlerini meslektaşlarıyla paylaşan büro avukatlarına teşekkür etti. Av. Gökayaz, Türkiye’de yaklaşık 150 bin avukat arasında yer alacak meslektaşlarının süreç içerisinde başarılı birer avukat olacağına inandığını vurguladı.

Av. Gökayaz ve staj yaptıkları büro avukatlarının elinden ruhsatlarını alan meslektaşlarımız, duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Törene, Genel Sekreter Av. İlker Mengü, Sayman Av. Av. V. Mert Kuşdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Erkan Çetin ve Av. Gül Yalçın katıldılar.  Yeni avukatlara cübbeleri, Av. Levent Türker, Av. Sabahattin Gümüş, Av. Faruk Belhan, Av. Zahide Yükselir, Av. Gökhan Er, Av. Simge Öksüz, Av.Sergen Can, Av. Alper Kılıç ve Av. İmren Ezici tarafından giydirildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2022, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841